Ogólnopolska Informacja Gospodarcza "Arsyl"
29.05.2020r.
dodaj_firme
Popraw / Zgłoś sitemap dla firmy BIURO EKSPERT TERMAX: 911536
BIURO EKSPERT TERMAX
Jesteśmy firmą zaopatrującą wiele przedsiębiorstw o wszelkich profilach działalności w urządzenia i artykuły biurowe (faksy,tonery,drukarki,kserokopiarki itp.), a od zeszłego roku rozszerzyliśmy działalność w zakresie sprzedaży oraz wynajmu maszyn i urządzeń takich jak: - Nagrzewnice powietrza:olejowe, gazowe ,elektryczne - Osuszacze powietrza - Promienniki:elektryczne,gazowe,olejowe - Ogrodowe i tarasowe parasole grzewcze - Bio kominki, piecyki: (elektr. I na biopaliwo) - - Kurtyny powietrzne - Klimatyzatory (stacjonarne i przenośne) - Agregaty prądotwórcze - Motopompy - Sprężarki i kompresatory - Zagęszczarki -Spawarki -Betoniarki -Rusztowania i wiele innych. Nasza firma mieści się w Lesznie, magazyn i zaplecze serwisowe posiadamy w Kłodzie. Proponujemy Państwu towar w/w produktów w bardzo konkurencyjnych cenach jak i w wynajmie tak i w sprzedaży.Jeśli jesteś zainteresowany jakimkolwiek sprzętem skontaktuj się z naszą firmą. Napewno Ci pomożemy.
64-100 Leszno, ul. Rejtana 43
kom. 603 603 514
O NAS KONTAKT PRACA REGULAMIN
Jesteśmy firmą działającą od 1996 roku. Już ponad 17 lat pomagamy Państwu odnaleźć potrzebne informacje w internetowym gąszczu.

Dla Państwa wygody dostępna jest infolinia 801 300 075. Pod tym numerem nasi pracownicy udzielają informacji Klientom by nie musieli sami wyszukiwać firm, produktów lub usług w internecie.

Co możesz zyskać będąc naszym Klientem? Zobacz szczegóły
42-224 Częstochowa,
ul. Bronisława Czecha 21

Nr konta w banku BZWBK
46 1500 1399 1220 4029 7823 0000

tel./fax: 34 362 44 37

Godziny otwarcia biura do kontaktu osobistego
pon. - pt. 8.00 – 16.00

Napisz do nas
Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Oferujemy:
- możliwość rozwoju i awansu zawodowego
- dobre warunki finansowe
- bezpłatne szkolenia

Przedstawiciel Regionalny
- doradztwo w otwarciu działalności
- udostępnienie niezbędnego oprogramowania
- bezpłatne szkolenia

Jeśli chcesz do nas dołączyć
Wyślij CV + list motywacyjny tutaj
[...] Dane zamieszczone w Informacji Gospodarczej Arsyl są przechowywane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Kopiowanie danych z naszego serwisu jest nielegalne i podlega karze z kodeksu cywilnego [...]
Czytaj więcej...

Polityka prywatności
© Wszystkie prawa zastrzezone Sitemap, Sitemap Firmy
Użytkowników online: 122