Ogólnopolska Informacja Gospodarcza "Arsyl"
20.08.2019r.
dodaj_firme
Hydrotechnika Spółka z o.o.
Specjalizujemy się w wykonawstwie robót hydrotechnicznych w połączeniu z projektowaniem. Dzięki temu możemy zaproponować najtańsze rozwiązania oprócz typowych technologii, posiadamy własne sprawdzone na wielu obiektach metody umocnień gwoździowaniem i wzmacnianie fundamentów palami wciskanymi hydr.Zapraszamy do kontaktu z naszą gdańską firmą. Proponujemy Państwu kompleksowe usługi związane z zabezpieczaniem budynków przy użyciu technologii wykorzystującej pale żwirowe, fundamentowe i palisadowe. W naszej ofercie znajduje się również gwoździowanie. Wszystkie usługi wykonywane są przez nas "pod klucz". Proponujemy także projekty i analizy obciążeń oraz wykonywanie kotw gruntowych. Działamy na terenie całej Polski, oferując dojazd do zleceniodawcy.Projektujemy i wykonujemy pale palisadowe, fundamentowe, żwirowe, osadowe oraz wciskane hydraulicznie. Oferujemy ich projekty oraz analizę obciążeń. Przy ich produkcji posługujemy się m.in. technologią świdra ciągłego, a także wytwarzamy pale żelbetowe i stalowe oraz kotwy gruntowe.W ofercie naszej firmy znajdują się również zabezpieczenia opierające się na technologii gwoździowania. Na stałe lub tymczasowo zabezpieczymy ściany wykopów i skarpy. Przykład może tu stanowić ochrona gdańskiego Grodziska (nasz projekt i wykonanie).
80-216 Gdańsk, ul. Jana III Sobieskiego 21 a
tel. 58 345 20 57 fax 58 345 20 57
O NAS KONTAKT PRACA REGULAMIN
Jesteśmy firmą działającą od 1996 roku. Już ponad 17 lat pomagamy Państwu odnaleźć potrzebne informacje w internetowym gąszczu.

Dla Państwa wygody dostępna jest infolinia 801 300 075. Pod tym numerem nasi pracownicy udzielają informacji Klientom by nie musieli sami wyszukiwać firm, produktów lub usług w internecie.

Co możesz zyskać będąc naszym Klientem? Zobacz szczegóły
42-224 Częstochowa,
ul. Bronisława Czecha 21

Nr konta w banku BZWBK
46 1500 1399 1220 4029 7823 0000

tel./fax: 34 362 44 37

Godziny otwarcia biura do kontaktu osobistego
pon. - pt. 8.00 – 16.00

Napisz do nas
Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Oferujemy:
- możliwość rozwoju i awansu zawodowego
- dobre warunki finansowe
- bezpłatne szkolenia

Przedstawiciel Regionalny
- doradztwo w otwarciu działalności
- udostępnienie niezbędnego oprogramowania
- bezpłatne szkolenia

Jeśli chcesz do nas dołączyć
Wyślij CV + list motywacyjny tutaj
[...] Dane zamieszczone w Informacji Gospodarczej Arsyl są przechowywane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Kopiowanie danych z naszego serwisu jest nielegalne i podlega karze z kodeksu cywilnego [...]
Czytaj więcej...

Polityka prywatności
© Wszystkie prawa zastrzezone Sitemap, Sitemap Firmy
Użytkowników online: 469