Ogólnopolska Informacja Gospodarcza "Arsyl"
24.10.2019r.
dodaj_firme
Popraw / Zgłoś sitemap dla firmy Tankor S.j.: 1561930
Tankor S.j.
Rozpoczęliśmy działalność w styczniu 1992 roku i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku przemysłowych prac antykorozyjnych. Zajmujemy się doradztwem technicznym i dostarczaniem profesjonalnych urządzeń do prac antykorozyjnych. Naszym atutem są wieloletnie doświadczenie i znajomość współczesnych trendów w technikach antykorozyjnych oraz rozliczne bezpośrednie kontakty z producentami urządzeń. Nasi stali Klienci cenią w nas w szczególności terminowość dostaw, rzetelną znajomość zagadnień, konkurencyjne ceny. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie urządzenia i akcesoria stosowane w pracach antykorozyjnych, począwszy od badania warunków klimatycznych, poprzez proces przygotowania powierzchni, nakładania powłok, a na badaniu jakości i właściwości powłok skończywszy. Gwarantujemy serwis i części zamienne do wszystkich dostarczanych przez nas urządzeń. Oferujemy również sprzęt ochrony osobistej operatorów oczyszczarek i sprzętu do metalizacji natryskowej. Korzystając z oferowanych przez TANKOR produktów, możecie zapewnić wykonywanym przez Was powłokom najwyższą jakość i zgodność z normami ISO, EN i ASTM. Pozostając do Państwa dyspozycji, zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych konsultantów w Łodzi, Poznaniu i Warszawie.
93-231 Łódź, ul. Dąbrowskiego 238
tel. 42 640 02 69
O NAS KONTAKT PRACA REGULAMIN
Jesteśmy firmą działającą od 1996 roku. Już ponad 17 lat pomagamy Państwu odnaleźć potrzebne informacje w internetowym gąszczu.

Dla Państwa wygody dostępna jest infolinia 801 300 075. Pod tym numerem nasi pracownicy udzielają informacji Klientom by nie musieli sami wyszukiwać firm, produktów lub usług w internecie.

Co możesz zyskać będąc naszym Klientem? Zobacz szczegóły
42-224 Częstochowa,
ul. Bronisława Czecha 21

Nr konta w banku BZWBK
46 1500 1399 1220 4029 7823 0000

tel./fax: 34 362 44 37

Godziny otwarcia biura do kontaktu osobistego
pon. - pt. 8.00 – 16.00

Napisz do nas
Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Oferujemy:
- możliwość rozwoju i awansu zawodowego
- dobre warunki finansowe
- bezpłatne szkolenia

Przedstawiciel Regionalny
- doradztwo w otwarciu działalności
- udostępnienie niezbędnego oprogramowania
- bezpłatne szkolenia

Jeśli chcesz do nas dołączyć
Wyślij CV + list motywacyjny tutaj
[...] Dane zamieszczone w Informacji Gospodarczej Arsyl są przechowywane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Kopiowanie danych z naszego serwisu jest nielegalne i podlega karze z kodeksu cywilnego [...]
Czytaj więcej...

Polityka prywatności
© Wszystkie prawa zastrzezone Sitemap, Sitemap Firmy
Użytkowników online: 497